Dátum | Miesto | Trieda | Hodnotenie | Rozhodca |
2017 | ||||
14.05.2017 | Klubová výstava Kamenný Mlyn (SK) | honour class | exc.4 | Lindsey Barnes (UK) |
2015 | ||||
09.10.2015 | CACIB Turda (RO | champion class | exc.1 | Zsolt Csaba Lokodi (HU) |
08.10.2015 | CACIB Turda (RO) | champion class | exc.2, res.CAC | Cristian Stefanescu (RO) |
04.10.2015 | CAC Gradačac (BiH) | champion class | exc.1, CAC | Peter Klarič (BiH) |
13.09.2015 | Špeciálna klubová výstava Kamenný Mlyn (SK) | honour class | exc.1, club CAC | Šárka štusáková (CZ) |
23.08.2015 | CACIB Bratislava (SK) | honour class | exc.1 | Iveta Vojteková (SK) |
07.06.2015 | CACIB Šabac (SRB) | champion class | exc.1, CAC, res.CACIB | |
06.06.2015 | CACIB Bečej (SRB) | champion class | exc.1, CAC, res.CACIB | Mitrovič žika (SRB) |
27.02.2015 | VICTORY SHOW Nitra (SK) | champion class | exc.2, res.CAC | Vladimír Piskay (SK) |
15.02.2015 | CACIB Budapešť (HU) | open class | exc.1, CAC, CACIB, BOS | Zsuzsanna Balogh Vaczi (HU) |
14.02.2015 | CACIB Budapešť (HU) | open class | exc.1, CAC, res.CACIB | Laszlo Erdos (HU) |
2014 | ||||
02.11.2014 | CACIB Praha (CZ) | champion class | exc. | Zaza Omarov |
01.11.2014 | CACIB Praha (CZ) | champion class | exc.3 | |
12.10.2014 | CACIB Komárom (HU) | champion class | exc.2, res.CAC | Siret Lepasspar (EST) |
11.10.2014 | CACIB Komárom (HU) | champion class | exc.2, res.CAC | Laszlo Erdos (HU) |
21.09.2014 | CACIB Lendava (SLO) | champion class | exc.3 | Avi Mallach (IL) |
14.09.2014 | CACIB Lučenec (SK) | champion class | exc.2, res.CAC | Viera Staviarská (SK) |
13.09.2014 | CAC Lučenec (SK) | champion class | exc.1, CAC | Miklos Levente (HU) |
07.09.2014 | Špeciálna klubová výstava Lomnistá (SK) | champion class | exc. | Angela Dohnal (A) |
06.09.2014 | Špeciálna klubová výstava Lomnistá (SK) | champion class | very good | Franz Zimmermann (A) |
17.08.2014 | CACIB Bratislava (SK) | champion class | exc. | Jaroslav Matyáš (SK) |
16.08.2014 | CACIB Bratislava (SK) | champion class | exc.1, CAC, CACIB | Peter Harsanyi (HU) |
21.06.2014 | CACIB Brno (CZ) | champion class | exc.3 | Elžbieta Chwalibog (PL) |
01.06.2014 | CACIB Nitra (SK) | champion class | exc.2, res.CAC | Vlastislav Vojtek (SK) |
31.05.2014 | CACIB Nitra (SK) | champion class | exc.1, CAC, CACIB, BOS | Tibor Havelka (SK) |
30.05.2014 | CAC Senec (SK) | champion class | exc.3 | Veli Pekka Kumpumak (FIN) |
30.03.2014 | CACIB Nitra (SK) | champion class | exc.4 | Milan Bíroš (SK) |
29.03.2014 | CACIB Nitra (SK) | champion class | exc. | Miroslav Václavík (CZ) |
23.02.2014 | CACIB Brno (CZ) | open class | exc.3 | Yana Gavrilova |
22.02.2014 | CACIB Brno (CZ) | open class | exc. | Gabriela Ridarčíková (SK) |
16.02.2014 | CACIB Budapešť (HU) | open class | exc.4 | Gyorgy Hartmann (Hu) |
15.02.2014 | CACIB Budapešť (HU) | open class | exc.1, CAC | Vladimír Piskay (SK) |
14.02.2014 | CACIB Budapešť (HU) | open class | exc.1, CAC | Laszlo Erdos (HU) |
13.02.2014 | CACIB Budapešť (HU) | open class | exc.1, CAC | Vilmos Kardos (HU) |
18.01.2014 | CACIB Trenčín (SK) | champion class | exc.1 | Viera Staviarská (SK) |
2013 | ||||
01.12.2013 | Duo CACIB Nitra (SK) | champion class | very good 4 | Grzegorz Weron (PL) |
30.11.2013 | Duo CACIB Nitra (SK) | champion class | exc. | Lenka Frnčová (CZ) |
30.03.2013 | CAC České Budejovice (CZ) | champion class | exc.3 | Viera Staviarská (SK) |
24.02.2013 | Duo CACIB Nitra | champion class | exc.4 | Vlastislav Vojtek (SK) |
23.02.2013 | VICTORY SHOW Nitra (SK) | champion class | exc.3 | Viera Staviarská (SK) |
23.02.2013 | Duo CACIB Nitra | champion class | exc. | Ramuné Kazlauskaité (LT) |
03.02.2013 | Duo CACIB Brno (CZ) | open class | exc.4 | Viera Dvořákova (CZ) |
02.02.2013 | Duo CACIB Brno (CZ) | open class | exc. | Lenka Frnčová (CZ) |
26.01.2013 | CACIB Trenčín (SK) | open class | exc.1, CAC | Viera Dvořáková (CZ) |
05.01.2013 | CAC Brno (CZ) | open class | exc. | Otakar Vondrouš (CZ) |
2012 | ||||
02.12.2012 | Duo CACIB Nitra (SK) | open class | exc.2, res.CAC | Ludmila Fintorová (SK) |
01.12.2012 | Duo CACIB Nitra (SK) | open class | exc.1, CAC | Iveta Vojteková (SK) |
21.10.2012 | CACIB Komárom (HU) | open class | exc.2, res.CAC | Vilmos Kardos (HU) |
20.10.2012 | CACIB Komárom (HU) | open class | very good 2 | Annamária Tarján (HU) |
29.09.2012 | CAC Brno (CZ) | open class | exc.1, CAC | Viera Dvořáková (CZ) |
15.09.2012 | Špeciálna výstava SKCHR Piatrová (SK) | open class | exc.2, res.CAC, club res.CAC, BEST HEAD 1 | Snežana Bračun (SLO) |
10.06.2012 | Grand Prix Nitra (SK) | intermediate class | exc.2, res.CAC | Elzbieta Chwalibóg (PL) |
09.06.2012 | Grand Prix Nitra (SK) | intermediate class | very good 2 | Attila Czeglédi (HU) |
08.06.2012 | CAC Senec (SK) | open class | exc.4 | Ludmila Fintorová (SK) |
26.05.2012 | Klubová výstava SKCHR Trusalová (SK) | intermediate class | very good2, BEST HEAD 3 |
Jouanchicot Christian (F) |
13.05.2012 | CACIB Bratislava (SK) | intermediate class | exc.1, CAC | Dorota Witkowska (PL) |
12.05.2012 | CACIB Bratislava (SK) | intermediate class | very good | Milivoje Uroševič (SRB) |
25.03.2012 | CACIB Nitra (SK) | open class | exc.3 | Hana Ahrens (A) |
24.03.2012 | CACIB Nitra (SK) | open class | exc.2, res.CAC | Lyudmila Tchistiakova (ROS) |
18.02.2012 | VICTORY SHOW Bratislava (SK) | junior class | exc.2, res.CAC | František Šimek (CZ) |
28.01.2012 | Wintershow Trenčín (SK) | intermediate class | exc.1, CAC | Annamária Tarján (HU) |
2011 | ||||
20.11.2011 | CACIB Nitra (SK) | junior class | very good 1 | Weron Grzegorz (PL) |
19.11.2011 | CACIB Nitra (SK) | junior class | exc.1, CAJC | Iveta Vojteková (SK) |
18.09.2011 | Špeciálna výstava SKCHR Piatrová (SK) | junior class | exc. | Vladimír Piskay (SK) |
21.08.2012 | Duodanube Bratislava (SK) | junior class | very good 2 | Steffen Shock (D) |
20.08.2012 | Duodanube Bratislava (SK) | junior class | exc.1, CAJC | Vladimír Piskay (SK |
03.06.2011 | CAC Senec (SK) | junior class | exc. , CAJC | Iveta Vojteková (SK) |
30.04.2011 | Klubová výstava SKCHR Piatrová (SK) | junior class | exc. 4 2nd BEST HEAD |
László Erdös (HU) |