Dátum | Miesto | Trieda | Hodnotenie | Rozhodca |
2017 | ||||
14.05.2017 | XXII. Klubová výstava Kamenný Mlyn (SK) | champion class | exc. 1, CAC, club CAC | Lindsey Barnes (UK) |
07.05.2017 | CACIB Lučenec (SK) | open class | exc. 3 | Viera Staviarská (SK) |
06.05.2017 | CACIB Lučenec (SK) | honour class | exc. 1, BIS | Jozef Jursa (SK) |
2016 | ||||
03.12.2016 | CACIB Nitra (SK) | open class | exc. 4 | Lenka Frnčová (CZ) |
06.11.2016 | CACIB Bratislava (SK) | open class | exc. 4 | Agabeyli Zaur (AZ |
05.11.2016 | CACIB Bratislava (SK) | open class | exc. 4 | Jan Ryk (Pl) |
17.09.2016 | CACIB Kecskemet (HU) | champion class | exc. 1, CAC, CACIB, BOS | Lászlo Erdos (HU) |
16.09.2016 | CACIB Kecskemet (HU) | champion class | exc. 1, CAC, res.CACIB | Tibor Havelka (SK) |
11.09.2016 | CAC Salgotarjan (HU) | champion class | exc. 1, CAC | Zsuzsanna Balogh-Vaczi (HU) |
03.07.2016 | CACIb Veľká Ida (SK) | champion class | exc. 3 | Jozef Jursa (SK) |
02.07.2016 | CAC Veľká Ida (SK) | champion class | exc. 2, res.CAC | Jan Ryk (PL) |
2015 | ||||
04.09.2015 | Klubová výstava Oslo (NO) | open class | exc. | Luis Pinto Teixeira (PT) |
28.06.2015 | Klubová výstava Krpáčovo (SK) | intermediate class | exc. 1, CAC, club CAC | Clair van der Bergh (SA |
07.06.2015 | CACIB Šabac (SRB) | intermediate class | exc.1, CAC, CACIB, BOB | |
06.06.2015 | CACIB Bečej (SRB) | intermediate class | exc.1, CAC, CACIB, BOB | Mitrovič Žika (SRB) |
10.05.2015 | CACIB Lučenec (SK) | intermediate class | exc. 3 | Vlastislav Vojtek (SK) |
09.05.2015 | CAC Lučenec (SK) | intermediate class | exc. 2, res.CAC | Iveta Vojteková (SK) |
26.04.2015 | CAC Satu Mare (RO) | intermediate class | exc. 1, CAC, CACIB, BOS | Igor Selimović (HR) |
25.04.2015 | CAC Satu Mare (RO) | intermediate class | exc. 1, CAC, res. CACIB | Călin Mărginean (RO) |
25.04.2015 | CAC Satu Mare (RO) | intermediate class | exc. 1, CAC | Stelios Makaritis (GR) |
07.03.2015 | CACIB Graz (A) | intermediate class | exc. 3 | Miroslav Zidar (SLO) |
28.02.2015 | CACIB Nitra (SK) | intermediate class | exc. 4 | Vladimír Piskay (SK) |
15.02.2015 | CACIB Budapešť (HU) | intermediate class | exc. 1 CAC | Zsuzsanna Balogh-Vaczi (HU) |
14.02.2015 | CACIB Budapešť (HU) | intermediate class | exc. 1 CAC | Lászlo Erdos (HU) |
13.02.2015 | CACIB Budapešť (HU) | intermediate class | exc. 1 CAC | Péter Harsanyi (HU) |
12.02.2015 | CACIB Budapešť (HU) | intermediate class | exc. 1 CAC | Dorota Witkowska (PL) |
11.01.2015 | CACIB Nitra (SK) | intermediate class | exc. 1 CAC | Wojciech Burski (PL) |
10.01.2015 | CACIB Nitra (SK) | intermediate class | exc. 2 res.CAC | Sergej Vanža (SK) |
2014 |
||||
02.11.2014 | CACIB Praha (CZ) | Junior class | esc. 2 | Zaza Omarov |
05.10.2014 | CACIB Bratislava (SK) | Junior class | exc. 1 | Miroslav Václavík (CZ) |
04.10.2014 | CACIB Bratislava (SK) | Junior class | esc. 2 | Vladimír Piskay (SK) |
14.09.2014 | CACIB Lučenec (SK) | Junior class | exc. 1 , CAJC | Viera Staviarsk (SK) |
07.09.2014 | Špeciálna výstava SKCHR Lomnistá (SK) | Junior class | exc. 2 2nd place BEST Movement |
Angela Dohnal (A) |
06.09.2014 | Špeciálna výstava SKCHR Lomnistá (SK) | Junior class | exc. 3 | Fraz Zimmermann (A) |
17.08.2014 | CACIB Bratislava (SK) | Junior class | exc. 3 | Jaroslav Matyáš (SK) |
16.08.2014 | CACIB Bratislava (SK) | Junior class | exc. 4 | Péter Harsanyi (HU) |
13.07.2014 | CACIB Szombathely (HU) | Junior class | exc. 2 | Jaroslav Matyáš (SK) |
21.06.2014 | CACIB Brno (CZ) | Junior class | exc. 3 | Elžbieta Chwalibóg |
09.06.2014 | CACIB Komarom (HU) | Junior class | exc. 2 | Panos Demetriou (CY) |
08.06.2014 | CACIB Komarom (HU) | Junior class | exc. 2 | Csaba Borsfai (HU) |
07.06.2014 | CACIB Komarom (HU) | Junior class | exc. | Tibor Bosnyák (RS) |
31.05.2014 | CACIB Nitra (SK) | Junior class | exc. 2 | Tibor Havelka (SK) |
25.05.2014 | CAC Kapuvar (HU) | Junior class | exc. 3 | Csaba Borsfai (HU) |
30.03.2014 | CACIB Nitra (SK) | Puppy class | VN 1 | Milan Bíroš (SK) |
23.02.2014 | CACIB Brno (CZ) | Puppy class | VN 2 | Yana Gavrilova |
22.02.2014 | CACIB Brno (CZ) | Puppy class | VN 2 | Gabriela Ridarčíková (SK) |
16.02.2014 | CACIB Budapešť (HU) | Puppy class | VN 1 | Gyorgy Hartmann (HU) |
15.02.2014 | CACIB Budapešť (HU) | Puppy class | VN 1 | Vladimír Piskay (SK) |
14.02.2014 | CACIB Budapešť (HU) | Puppy class | VN 1 | László Erdos (HU) |
13.02.2014 | CACIB Budapešť (HU) | Puppy class | VN 1 | Vilmos Kardos (HU) |
18.01.2014 |
CACIB Trenčín (SK) |
Minor puppy class |
VN 1 |
Viera Staviarska (SK) |
2013 |
||||
1.12.2013 |
DUO CACIB Nitra (SK) |
Minor puppy class |
N |
Grzegor Weron (PL) |
30.11.2013 |
DUO CACIB Nitra (SK) |
Minor puppy class |
VN 3 |
Lenka Frnčová (CZ) |