Dátum Miesto Trieda Hodnotenie Rozhodca
2017
14.05.2017 XXII. Klubová výstava Kamenný Mlyn (SK) champion class exc. 1, CAC, club CAC Lindsey Barnes (UK)
07.05.2017 CACIB Lučenec (SK) open class exc. 3 Viera Staviarská (SK)
06.05.2017 CACIB Lučenec (SK) honour class exc. 1, BIS Jozef Jursa (SK)
2016
03.12.2016 CACIB Nitra (SK) open class exc. 4 Lenka Frnčová (CZ)
06.11.2016 CACIB Bratislava (SK) open class exc. 4 Agabeyli Zaur (AZ
05.11.2016 CACIB Bratislava (SK) open class exc. 4 Jan Ryk (Pl)
17.09.2016 CACIB Kecskemet (HU) champion class exc. 1, CAC, CACIB, BOS Lászlo Erdos (HU)
16.09.2016 CACIB Kecskemet (HU) champion class exc. 1, CAC, res.CACIB Tibor Havelka (SK)
11.09.2016 CAC Salgotarjan (HU) champion class exc. 1, CAC Zsuzsanna Balogh-Vaczi (HU)
03.07.2016 CACIb Veľká Ida (SK) champion class exc. 3 Jozef Jursa (SK)
 
02.07.2016 CAC Veľká Ida (SK) champion class exc. 2, res.CAC Jan Ryk (PL)
2015
04.09.2015 Klubová výstava Oslo (NO) open class exc. Luis Pinto Teixeira (PT)
28.06.2015 Klubová výstava Krpáčovo (SK) intermediate class exc. 1, CAC, club CAC Clair van der Bergh (SA
07.06.2015 CACIB Šabac (SRB) intermediate class exc.1, CAC, CACIB, BOB  
06.06.2015 CACIB Bečej (SRB) intermediate class exc.1, CAC, CACIB, BOB Mitrovič Žika (SRB) 
10.05.2015 CACIB Lučenec (SK) intermediate class exc. 3 Vlastislav Vojtek (SK)
09.05.2015 CAC Lučenec (SK) intermediate class exc. 2, res.CAC Iveta Vojteková (SK)
26.04.2015 CAC Satu Mare (RO) intermediate class exc. 1, CAC, CACIB, BOS Igor Selimović (HR)
25.04.2015 CAC Satu Mare (RO) intermediate class exc. 1, CAC, res. CACIB Călin Mărginean (RO)
25.04.2015 CAC Satu Mare (RO) intermediate class exc. 1, CAC Stelios Makaritis (GR)
07.03.2015 CACIB Graz (A) intermediate class exc. 3 Miroslav Zidar (SLO)
28.02.2015 CACIB Nitra (SK) intermediate class exc. 4 Vladimír Piskay (SK)
15.02.2015 CACIB Budapešť (HU) intermediate class exc. 1 CAC Zsuzsanna Balogh-Vaczi (HU)
14.02.2015 CACIB Budapešť (HU) intermediate class exc. 1 CAC Lászlo Erdos (HU)
13.02.2015 CACIB Budapešť (HU) intermediate class exc. 1 CAC Péter Harsanyi (HU)
12.02.2015 CACIB Budapešť (HU) intermediate class exc. 1 CAC Dorota Witkowska (PL)
11.01.2015 CACIB Nitra (SK) intermediate class exc. 1 CAC Wojciech Burski (PL)
10.01.2015 CACIB Nitra (SK) intermediate class exc. 2 res.CAC Sergej Vanža (SK)

2014

02.11.2014 CACIB Praha (CZ) Junior class esc. 2 Zaza Omarov
05.10.2014 CACIB Bratislava (SK) Junior class exc. 1 Miroslav Václavík (CZ)
04.10.2014 CACIB Bratislava (SK) Junior class esc. 2 Vladimír Piskay (SK)
14.09.2014 CACIB Lučenec (SK) Junior class exc. 1 , CAJC Viera Staviarsk (SK)
07.09.2014 Špeciálna výstava SKCHR Lomnistá (SK) Junior class exc. 2
2nd place BEST Movement
Angela Dohnal (A)
06.09.2014 Špeciálna výstava SKCHR Lomnistá (SK) Junior class exc. 3  Fraz Zimmermann (A)
17.08.2014 CACIB Bratislava (SK) Junior class exc. 3 Jaroslav Matyáš (SK)
16.08.2014 CACIB Bratislava (SK) Junior class exc. 4 Péter Harsanyi (HU)
13.07.2014 CACIB Szombathely (HU) Junior class exc. 2 Jaroslav Matyáš (SK)
21.06.2014 CACIB Brno (CZ) Junior class exc.  3 Elžbieta Chwalibóg
09.06.2014 CACIB Komarom (HU) Junior class exc. 2  Panos Demetriou (CY)
08.06.2014 CACIB Komarom (HU) Junior class exc. 2 Csaba Borsfai (HU)
07.06.2014 CACIB Komarom (HU) Junior class exc. Tibor Bosnyák (RS)
31.05.2014 CACIB Nitra (SK) Junior class exc. 2 Tibor Havelka (SK)
25.05.2014 CAC Kapuvar (HU) Junior class exc. 3  Csaba Borsfai (HU) 
30.03.2014 CACIB Nitra (SK) Puppy class VN 1 Milan Bíroš (SK)
23.02.2014 CACIB Brno (CZ) Puppy class VN 2 Yana Gavrilova
22.02.2014 CACIB Brno (CZ) Puppy class VN 2 Gabriela Ridarčíková (SK)
16.02.2014 CACIB Budapešť (HU) Puppy class VN 1 Gyorgy Hartmann (HU)
15.02.2014 CACIB Budapešť (HU) Puppy class VN 1 Vladimír Piskay (SK)
14.02.2014  CACIB Budapešť (HU) Puppy class VN 1 László Erdos (HU)
13.02.2014  CACIB Budapešť (HU) Puppy class VN 1 Vilmos Kardos (HU)

18.01.2014

CACIB Trenčín (SK)

Minor puppy class

VN 1

Viera Staviarska (SK)

2013

1.12.2013   

DUO CACIB Nitra (SK)

Minor puppy class

N

Grzegor Weron (PL)

30.11.2013

DUO CACIB Nitra (SK)

Minor puppy class

VN 3

Lenka Frnčová (CZ)

 

www.joyofafrica.eu

Lozorno, Slovakia +421905296053 vselkovi@gmail.com
Vytvorené službou Webnode